نامه ایران مدیریت شهرداری اخبار اجتماعی

نامه: ایران مدیریت شهرداری اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث قاتل جوان ۳۰ ساله در کمتر از ۱ ساعت دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: جوان 23 ساله ای که مرتکب قتل جوان 30 ساله و مجروحیت جوان 26 ساله با اسلحه شکاری شده است بود در کمتر از یک ساعت بعد از وقوع

قاتل جوان ۳۰ ساله در کمتر از ۱ ساعت دستگیر شد

عبارات مهم : اسلحه

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: جوان 23 ساله ای که مرتکب قتل جوان 30 ساله و مجروحیت جوان 26 ساله با اسلحه شکاری شده است بود در کمتر از یک ساعت بعد از وقوع قتل دستگیر شد.

به گزارش خبرآنلاین از تویسرکان ؛ سرهنگ محمد معصومی، طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: قاتل 23 ساله که به علت اختلاف با مقتول در ساعت 21 روز شنبه به طرف وی و شخص دیگری شلیک کرده بود در کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شد، از وی آلت قتاله نیز کشف شده است است.

وی اظهار داشت: برابر تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک مورد واژگونی موتورسیکلت در روستاهای حوزه پاسگاه بخش قلقل رود تویسرکان عوامل گشت پاسگاه به محل اعزام شدند.

قاتل جوان ۳۰ ساله در کمتر از ۱ ساعت دستگیر شد

سرهنگ معصومی ادامه داد: ماموران پاسگاه بعد از حضور در صحنه با جسد بی جان جوانی 30 ساله و پیکر مجروح جوانی 26 ساله دیگری مواجه شدند که در حین خروج از باغ با یک دستگاه موتور سیکلت به وسیله اسلحه شکاری مورد اصابت قرارگرفته اند لذا با توجه به حساسیت عنوان سریعا تیم خاص ای از ماموران مجرب پلیس آگاهی و پاسگاه فرسفج وارد عمل شده است و تحقیقات جهت شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان شروع شد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از شناسایی هویت قاتل، محل اختفاء وی مورد شناسایی و به وسیله پلیس محاصره شد و ماموران خبره انتظامی شهرستان طی عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه قاتل را در مخفیگاهش دستگیر و یک قبضه اسلحه شکاری از منزل وی کشف و متهم جهت انجام کارها بعدی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال یافته شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: جوان 23 ساله ای که مرتکب قتل جوان 30 ساله و مجروحیت جوان 26 ساله با اسلحه شکاری شده است بود در کمتر از یک ساعت بعد از وقوع

فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: متهم در پلیس آگاهی مورد بازجویی های فنی و تخصصی متعدد قرار داده شد که نامبرده با توجه به تناقض گویی در بیانات و با مشاهده دلایل و قرائن موجود در نهایت لب به اعتراف گشود و به ارتکاب قتل با اسلحه شکاری اعتراف کرد.

وی افزود: قاتل بعد از اعتراف به قتل اظهار داشت، به علت اختلاف با مقتول با شلیک تیرهوایی به وسیله اسلحه شکاری مجوز دار، قصد ترساندن وی را داشته که به علت تاریکی هوا تیر به راکبین موتورسیکلت برخورد کرده و قاتل بعد از مشاهده صحنه سریعا از محل متواری شده است است.

واژه های کلیدی: اسلحه | اعتراف | انتظامی | دستگیری | شناسایی | پلیس آگاهی | فرمانده انتظامی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs