نامه ایران مدیریت شهرداری اخبار اجتماعی

نامه: ایران مدیریت شهرداری اخبار اجتماعی

طرح مجلس جهت توقف اجرای اعدام در ملاء عام/ تماشای اعدام جهت افرادی که ناراحتی

در مواردی که نیازی به اجرای احکامی مانند مجازات اعدام یا قطع عضو در ملاء عام وجود ندارد و قانون صراحت ندارد نباید در ملاء عام اجرایی شود بلکه باید در فضای زن..

ادامه مطلب

دکترای آب دارد ولی در انبار جاروکشی می کند

خیلی جاها درخواست دادم ولی هیچ‌جا من را نخواستند. هر لحظه کارگری کرده‌ام. از همان دوره دانشجویی، مشغول به این کارها بودم. یک‌ مدت درس خواندم، پس‌اند..

ادامه مطلب

بارندگی در پایتخت کشور عزیزمان ایران تا اواسط هفته ، بارش باران در ۱۸ استان کشور

کارشناس شرکت هواشناسی گفت: هوای کشور با وقفه‌ای یک روزه تا اخر هفته بارانی است.  بارش باران در ۱۸ استان کشور/ بارندگی در پایتخت کشور عز..

ادامه مطلب

اجرای کمپین «می خواهم گزینش کنم» به وسیله بازار فرش سرای ابریشم

بازار فرش سرای ابریشم، با نشانه الگوسازی از بانوانی که با گزینش های خود اثر مهمی بر زندگی خود و جامعه داشته اند، یک کمپین مسئولیت اجتماعی را در س..

ادامه مطلب

۳ علت زیاد کردن قیمت گوشی تلفن همراه بعد از طرح رجیستری

یک مقام مسئول در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تشریح فرایند ثبت گوشی جهت جلوگیری از خرید گوشی‌های قاچاق، گفت: زیاد کردن قیمت گوشی‌های گوشی ارتباطی ب..

ادامه مطلب

روحانی قانون هوای پاک را ابلاغ کرد

به گزارش مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، مدیر جمهور در نامه ای به شرکت حفاظت محیط زیست قانون هوای پاک را ابلاغ کرد. روحانی قانون هو..

ادامه مطلب

آسمان کشور تا سه روز آینده صاف و آفتابی است

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در اغلب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی همراه با دوام هوای گرم خواهد بود. آس..

ادامه مطلب

فهرست سوله‌های واگذار شده است مدیریت بحران که قالیباف آنها را تکذیب‌ کرده‌بود , حافظی منتشر کرد

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با ذکر نام سوله های بحران که علی رغم مصوبه شورا به خارج از شرکت پیشگی..

ادامه مطلب